Profiel Wolfert Tweetalig

Wolfert Tweetalig

Bentincklaan 280
3039 KK Rotterdam
Tel. 010-8907700
Website
Contact: tweetalig@wolfert.nl

Aantal leerlingen: 1000 – 1500

Het Wolfert Tweetalig maken alle eerste klassen sinds 2013/2014 gebruik van de Macbook.

Over de school
“A world to discover”
Het niveau van de Engelse taal dat onze leerlingen bereiken, is zeer hoog. In 70% van de lessen is Engels zowel de doeltaal als de voertaal. Door de jarenlange onderdompeling bereiken de leerlingen aan het einde van hun opleiding het niveau van ‘near native’ of zelfs ‘native speaker’. Samen met het verplichte certificaat International Baccalaureate Engels opent de tweetalig opleiding van onze school deuren voor Engelstalige opleidingen in zowel binnen- als buitenland.

Ons onderwijsprogramma biedt leerlingen een veelzijdigheid aan vakken waarbij motivatie, inzet en het zowel zelfstandig als in groepsverband kunnen werken centraal staan. Tel hier de vele internationale, culturele en maatschappelijke activiteiten die jaarlijks op de agenda staan bij op en het plaatje is compleet.